Вівторок, 23.10.2018, 17:34

ШКІЛЬНОГО
МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ
ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

"Організація особистісно-орієнтованого здоров'я зберігаючого середовища в початковій школі"

Цілі і завдання ШМО початкових класів:

1. Впровадження особистісно орієнтованих технологій, які дають учням можливість реалізувати себе.
  2. Вдосконалення змісту та методів оздоровчої роботи з учнями, спрямованої на збереження та зміцнення психічного та фізичного здоров'я учнів.
  3. Розвиток творчих здібностей обдарованих дітей.
  4. Створення сприятливих умов для навчання та самоствердження учнів з низьким рівнем компетентності навчальних досягнень.

Робота шкільного методичного обєднання передбачає:

• Діагностику утруднень учителів і вибір форм підвищення кваліфікації на основі аналізу потреб;
  • Розробку рекомендацій про зміст, методи та форми організації освітньо-виховної діяльності;
  • Підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу;
  • Розробку основних напрямів і форм активізації пізнавальної, науково-практичної діяльності учнів у позаурочний час (олімпіади, конкурси, предметні тижні, аукціони знань тощо);
  • Вдосконалення змісту освіти, рецензування, первинну експертизу підручників, навчальних програм, технологій, методик тощо;
  • Вивчення, узагальнення, пропаганду кращого педагогічного досвіду, створення банку даних актуального досвіду;
  • Проведення  моніторингу якості освіти та ефективної діяльності членів методичного об’єднання;
  • Вдосконалення педагогічної майстерності вчителів, керівництво роботою школи молодого вчителя, педагогічними майстернями, участь в атестації педагогічних працівників.

МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримати інтерес молодших школярів до навчання.

Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

У цьому навчальному році він проходив під лозунгом "З Україною в серці".

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Протягом тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ним радіє успіхові кожного. Для збудження інтересу учителі 1–4 класів шукали і знаходили відповідні заходи і форми, завдяки яким не лише привертали увагу школярів до них, але й викликали у дітей здивування.

Діти із задоволенням провели цей тиждень.

Шкільна газета "Задняя парта", листопад 2016

"Ти будеш жити, Україно" пісня у виконанні вчителів початкових класів (2015р.)

Переглядів: 671 | Додав: sh110 | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Листопад 2015  »