Субота, 24.08.2019, 18:32

Екскурсія по школі

Школа – це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє, це майстерня, де формується думка підростаючого покоління.

Приміщення закладу побудоване за типовим проектом і має зручне географічне положення.  Загальна  площа всіх приміщень складає 8309 м2. Повністю укомплектована матеріально-технічна база, зокрема наявні:

• 34 навчальних кабінетів та класів;

• два комп’ютерні класи;

• одна бібліотека;

• дві майстерні;

• два спортивних зали;

• актова зала;

• шкільна їдальня;

• кімната відпочинку для учнів 1-х класів (ГПД);
  • кабінети психологічної та соціальної служб;

• логопедичний пункт;

• медичний блок.

У багатьох кабінетах наявні сучасні ТЗН (мультимедійний проектор, теле-, відео- апаратура).

Ще кілька років тому наша 110-ка з гордістю говорила про появу мультимедійного кабінету, в якому кожен учитель мріяв провести сучасний урок з використанням комп'ютерних технологій. Це було тоді модно і престижно, або кажучи сленгом «круто».

Це було тоді ... А зараз використання ІКТ в освіті - це просто необхідність. Уже практикуються електронні щоденники, журнали, гаджети - це школи майбутнього.

І сьогодні ми з гордістю можемо говорити про оновлені навчальні кабінети, велика частина кабінетів уже оснащена мультимедійними проекторами, екранами, комп'ютерами. Вже не можемо уявити урок  української мови та літератури без релаксу з використанням ІКТ або історичного відеоматеріалу при вивченні біографії письменника або поета.

Багато вчителів використовують ІКТ на своїх уроках як наочну подорож в необхідні місця, презентації,  застосовують ІКТ як нагалядний, дидактичний матеріал в середніх класах і відеоуроки - в старших класах.

Початкова школа у 110-ці практично вся обладнана ІКТ. Величезний внесок у придбання такої техніки роблять батьки учнів та спонсори школи, за що завжди вдячні і вчителі, і адміністрація школи, і самі діти.

Адже 21 століття - у вік Інтернету потрібно бути в ногу з сучасними вимогами - це дійсно необхідність. І ми пишаємося тими дітьми, які вже і самі складають програми, роблять презентації та публікації на уроках, і навіть тими, хто робить тільки перші кроки до вдосконалення.

Як говориться: «Чим більше знаєш і вмієш, тим впевненіше себе почуваєш по життю». Наші вчителі не відстають від своїх вихованців: проходять різні курси з використанням ІКТ, семінари, тренінги.

Так що є ким пишатися і до чого прагнути: не зупинятимемося на досягнутому, а йти тільки вперед!

«  Серпень 2019  »