Четвер, 05.08.2021, 05:41
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ

ЩИРОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ЗАПОРІЗЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ № 110,

ЯКИЙ МАЄ СЛАВЕТНУ ІСТОРІЮ ТА ГАРНІ ТРАДИЦІЇ!

Ми завжди раді людям з чистими намірами та чистою душею і дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою, щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та їх батьків, але й тих, хто цікавиться  життям нашої школи - наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи.

Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами у навчальній та позаурочній діяльності.

Тільки по-справжньому освічена людина може бути успішною та досягти поставленої мети. Тому адміністрація та вчителі школи вважають своїм головним завданням навчати учнів на найвищому рівні, розвивати їх творчий потенціал і потребу в отриманні знань.

Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів. Сподіваємося, що з батьками учнів нашої школи ми завжди будемо одностайними у питаннях навчання та виховання наших спільних дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.

«  Серпень 2021  »