Вівторок, 18.12.2018, 21:58

13 октября 2015 года в Запорожье побывала Первая леди Марина Порошенко. Цель её приезда в Запорожье заключалась в том, чтобы встретиться с детьми, которые по вынужденным обстоятельствам покинули Луганскую и Донецкую области. В нашей школе учатся дети-переселенцы, большинство которых живут рядом со школой №110 в модульном городке. Первую леди ожидал небольшой концерт в школе № 103 от школьников, взамен они получили подарки, пожелания мира и возможность вклеить свои фотографии в "Книгу мира", которую жена Президента Украины возит с собой по всей стране. В эту книгу дети со всех регионов Украины вклеивают свои фотографии для того, чтобы таким образом объединить свои воспоминания про мирную жизнь. По словам Марины Порошенко  - эта книга является своеобразной детской молитвой за мир в нашей стране.

9 жовтня в приміщенні НВОК №110

пройшла виставка "Моє місце"

Виставка проходила в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».  Освітня виставка «Моє місце» ґрунтується на персональному підході. Кожна з вісімнадцяти Історій, розказана учасниками проекту – це Історія дуже особиста, але сказана вголос. Історії, поєднані у проекті «МОЄ МІСЦЕ», утворюють калейдоскоп особистих, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань. Це історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи.

Екскурсоводами на виставці були учні старших класів, які донесли інформацію до своїх однолітків зрозумілою їм мовою.

Матеріали виставки сприяють формуванню громадянської компетентності згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

«  Грудень 2018  »