Неділя, 08.12.2019, 06:46

Курси підвищення кваліфікації

Шановні педагоги!

З метою упорядкування реєстрації слухачів курсів підвищення кваліфікації та можливості попереднього узагальнення даних щодо потреби гуртожитку запроваджується попередня on-line реєстрація слухачів до початку курсів.

Необхідно:

1. Перед початком реєстрації перегляньте, будь ласка, та знайдіть себе в додатку до наказу ДОН ЗОДА від 01.11.2018 №637
  2. Наполегливе прохання реєструватися уважно, не повторювати реєстрацію декілька раз. Ви маєте усвідомлено обрати термін проходження курсів підвищення кваліфікації (обов'язково узгодьте Ваші дії з адміністрацією вашого закладу освіти) та зареєструватися ОДИН раз.
  3. Заповнити Он-лайн анкету: спочатку Ви реєструєтесь на КПК за основним предметом, і тільки потім на КПК за другим предметом (якщо у Вас є така потреба). Звертаємо Вашу увагу, що підвищення кваліфікації за обома предметами відбувається у 2019 році (в хронологічному порядку);
  4. Для цього в розділі Реєстрація на КПК 2019  вибрати необхідну кафедру і перейти за посиланням;
  5. У переліку курсів вибрати необхідні курси і нажати силку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, заповнити он-лайн анкету;
  6. В процесі реєстрації Вам необхідно вказати ДІЮЧУ електронну пошту, до якої Ви маєте постійний доступ (вона слугує надалі Вашим обліковим записом).
  7. Всі питання формулюються та надсилаються на пошту навчального відділу nnc.zoippo@gmail.com. Відповідь впродовж 2 днів.

Попередня реєстрація слухачів на КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Попередня реєстрація слухачів на курси КПК-2019 (он-лайн анкета)

Освітня платформа «Критичне мислення»  проводить тренінги професійного розвитку
Реєстрація експертів для здійснення експертизи електроних версій проектів підручників для 2,6 та 11 класів.  Посилання1      Посилання2