Вітаю Вас Гость | RSS
***Вітаємо на сайті ЗАПОРІЗЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ №110***
ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО ШКОЛУ
ВЧИТЕЛЯМ
УЧНЯМ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА
БАТЬКАМ
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
КАРТА САЙТУ
КОНТАКТИ
ПОДАТИ НОВИНУ
МИ У fACEBOOK
Онлайн реєстрація до 1 класу 2022-2023 н.р.
Меню сайту

Категорії розділу
Новини [88]
ДПА-ЗНО [8]
Олімпіади [7]
Конкурси-змагання [11]
Позакласна робота [46]
Свята [51]
Річниці [8]
Знаменні дати
Шкільний табір [2]
Дошкільний підрозділ [1]
ОП і БЖД [5]
Різне [18]

Наше опитування
Хто відвідував наш сайт?
Всего ответов: 795

Статистика

Total online: 2
Guests: 2
Users: 0

 

 

 

 

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС № 110
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Запорізький навчально-виховний оздоровчий комплекс № 110 засвоєний у 1994 році. Пріоритетом діяльності школи визначено: забезпечення і зміцнення здоров’я дитини, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, культури здоров’я. навчально-виховний процес спрямований на формування в учнів ключових компетентностей, серед яких основною є здоров’язберігаюча.

З 1998 року по 2011 рік навчальний заклад працював в режимі міського дослідно-експериментального педагогічного майданчика з проблеми «Адаптивна модель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня». Науковий керівник – Денисенко Н.Ф., доктор педагогічних наук, професор ЗОІППО. У 2008 році на базі навчального закладу відкрито дошкільне відділення.
Гордістю закладу є висококваліфіковані педагоги. Серед 47 вчителів – 7 мають звання «Вчитель-методист», 12 – «Старший вчитель», 22 – мають вищу кваліфікаційну категорію, 6 вчителів нагороджено знаком «Відмінник освіти України». Вчителі працюють над формуванням здорового способу життя учнів засобами навчального предмету на основі розвитку життєвих навичок. В рамках шкільної програми «Здоров’я через освіту» педагогічний колектив активно працює над впровадженням здоров’язберігаючих технологій, що підвищує ефективність навчально-виховного процесу, створюють здоровий освітній простір, в якому учні, вчителі, медичні працівники, батьки займають чітку громадську позицію щодо утвердження здорового способу життя.

Виховна і позакласна робота спрямована на формування позитивного ставлення до свого здоров’я та інших людей як до однієї з головніших життєвих цінностей. Учні школи постійно займають призові місця на районних, міських та обласних змаганнях з зазначеної проблеми. Педагогічний колектив активно поширює і впроваджує кращий педагогічний досвід шкіл сприяння здоров’ю, пропагує здоровий спосіб життя у мікрорайоні.

 

 


      
     
 
 

 

Copyright MyCorp © 2022Free website builderuCoz