Понеділок, 20.05.2019, 23:32

Головна » 2019 » Квітень » 25 » 28 квітня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
28 квітня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

«Безпечне та здорове майбутнє праці» — девіз Всесвітнього Дня охорони праці 2019 року

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Міжнародна організація праці (МОП) заснована у 1919 р. для підтримки демократії та соціального діалогу, боротьби з бідністю й безробіттям, заборони використання дитячої праці. У 2019 р. МОП святкує 100-літній ювілей. Саме тому День охорони праці 2019 організація планує присвятити аналізу своєї сторічної діяльності, спрямованої на поліпшення рівня охорони праці. У майбутньому МОП продовжить рухатися цим шляхом з урахуванням тих значних змін, які відбуваються у технологіях, демографічній ситуації, організації праці та кліматі.

Всесвітній день охорони праці, який відзначають 28 квітня, у 2019 р. стане лише початком всесвітніх подій та заходів, присвяченим охороні праці на роботі майбутнього, що триватимуть протягом усього року. Як зазначає Міжнародна організація праці, завдяки знанням та досвіду, накопиченим за 100 років, вона готова зрозуміти і прийняти ті виклики, які виникатимуть на шляху до бажаних змін у сфері праці.

Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні підготував звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

У зверненні звертається увага на те, що сучасна система заохочення до поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі має враховувати світові тенденції зайнятості населення, розвитку цифрових технологій (автоматизація, робототехніка, інформаційна комп’ютеризація), демографічні показники, економічну глобалізацію, кліматичні зміни та інші чинники, що впливають на стан безпеки та гігієни праці за наявних або нових виробничих ризиків.

Тиждень Охорони праці в школі заплановано з 26.04-08.05.2019 року. Долучаймось! Завантажити ЗВЕРНЕННЯ

Категорія: ОП і БЖД | Переглядів: 11 | Додав: sh110 | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2019  »