Четвер, 03.12.2020, 19:02

Головна » 2014 » Травень » 19 » Безпека життєдіяльності учнів
Безпека життєдіяльності учнів

Звернення до батьків, вчителів, дітей.

Шановні батьки, вчителі, діти!

У Запорізькій області з початку поточного року на пожежах загинула 1 дитина, травмовано 2 дитини.

На жаль, чимала кількість пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Через необізнаність та незнання елементарних правил безпеки, діти дуже часто стають жертвами власної необачності. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час екстремальної події, діти не можуть зорієнтуватись та знайти правильний вихід із ситуації.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької ОДА звертаються до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду!

Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Памятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Памятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

З 14.05.14 р. по 16.05.14 р. в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності учнів у НВОК № 110 було проведено:

1. Класні батьківські збори "Ознайомлення з навичками дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що можуть виникнути при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.
  2. Класні години у 1-11 класах "Життя людини - найвища цінність". Проведені бесіди: "Екстремальні ситуації для людини в природному середовищі", "Особливості купання людини в малознайомих та забруднених водоймищах", "Страшна статистика загибелі людей через пожежу", "Небезпека при виникненні пожежі у квартирі", "Правила безпеки при експлуатації побутових газо- та електроприладів",  "Небезпека в транспорті, на автошляхах та залізниці",  "Небезпека під час літнього відпочинку на воді, поблизу водоймищ", "Небезпека при зустрічі з дикими та свійськими тваринами", "Небезпека під час подорожі до лісу", "Укуси змій", "Небезпека під час збирання грибів і лікарських рослин", "Попередження отруєнь дітей", "Небезпека під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію", "Небезпека при виявленні розливу ртуті", "Небезпека при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами", "Небезпека при виявленні маловідомих предметів", "Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій".
  3. Вивчення типових моделей поведінки та їх відпрацювання на уроках "Основи здоров'я" у 1-9 класах.
  4. Виступ шкільної агітбригади ЮІР "СТО-110" серед учнів 1-7 класів.
  5. Розробка листівок-попереджень "Обережно, вогонь!"
  6. Конкурс малюнків "Як не допустити пожежі" (3-5 класи).
  7. Вікторина "Сам собі рятувальник" (5-6 класи).
  8. Перегляд відеоматеріалів з безпеки життєдіяльності.
  9. Тренінгові заняття з безпеки (7-8 класи).
  10. Написання статей у шкільну газету "Задня парта" у рубрику "Школа безпеки".
  11. Оновлення куточків з охорони безпеки життєдіяльності в кабінетах, закріплених за класами.

Категорія: Новини | Переглядів: 1549 | Додав: Nataly | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2014  »