Четвер, 17.06.2021, 22:51
ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Головна » 2021 » Червень » 1 » ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щорічно на початку літа відзначають свято найменші мешканці планети.

Щорічно у світі і в Україні відзначається радісне свято, присвячене життю найменших жителів країни. Міжнародний День захисту дітей покликаний привернути увагу до дитячих проблем і прав, і нагадує нам, що навіть найменші життя дуже важливі. Традиційно в цей день батьки радують хлопчиків і дівчаток подарунками і цікавим дозвіллям. Діти також мають хороший привід для веселощів, адже свято збігається з початком шкільних канікул.

Коли святкується День захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей відзначається 1 червня в перший день літа. Україна в цей день також відзначається державне свято - День захисту дітей в Україні.

1 червня - не єдине "дитяче" свято в році. Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада, а в першу неділю квітня відзначається День білих дітей на честь дітей, зачатих за допомогою штучного запліднення.

Історія дитячого свята

Роком зародження свята вважається 1949-ий. На сесії Міжнародної демократичної федерації жінок в Парижі було вирішено заснувати свято, присвячене захисту прав дітей. З наступного року понад 50 країн світу відзначили нове свято. В Україні свято встановлене президентом у 1998 році.

Мільйони дітей по всьому світу страждають від голоду, насильства, бідності, відсутності доступної освіти і наслідків війни. У більш розвинених країнах діти стикаються з нерозумінням з боку батьків, труднощами в спілкуванні, цькуванням в колективі. Свято покликане звернути увагу суспільства на проблеми молоді.

Категорія: Свята | Переглядів: 25 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2021  »