Середа, 23.10.2019, 19:18

Головна » 2019 » Вересень » 26 » День здоров’я
День здоров’я

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.

Мета "Дня здоров'я" – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні нашої школи взяли участь у загальношкільному проекті  «День здоров’я». Для всіх учнів школи було проведено урок здоров’я.  Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини.

Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси.

У холі на першому поверсі діяла  виставка плакатів «Здоров’я  очима дітей».

Веселі музичні фізкультхвилинки відбулися протягом дня для учнів початкової школи. Також для учнів початкової школи була організована лялкова вистава " МИ за здоровий спосіб життя"

Для учнів середньої і старшої школи була організована екскурсія на катері навколо острова Хортиці та перехід через шлюзи ДніпроГЕСу.

День здоров'я учні школи провели дружною компанією в прекрасному настрої. Прогулянка Дубовой гаєм, екскурсія на катері вздовж лівого берега Дніпра та навколо острова Хортиці, перехід через шлюзи ДніпроГЕСу - все було цікавим. І в усьому допомагав наш добрий друг - теплий осінній день 25 вересня 2019 року. День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 19 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2019  »