Четвер, 13.12.2018, 23:51

Головна » 2017 » Березень » 10 » МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ
МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ СЛОВЕСНОСТІ

Головне завдання вчителя, як відомо, навчити дитину, зацікавити тим чи іншим матеріалом, пояснити незрозуміле, пробудити інтерес до невідомого.

Саме над цим і працюють вчителі - словесники Запорізького навчально-виховного комплексу № 110.

Уже традиційно у перші дні березня в нашій школі урочисто проходить тиждень російсько-української словесності, приурочений до дня народження Т.Г.Шевченка.

Метою проведення тижня російсько-української філології є створення українського мовленнєвого середовища, що дозволить учням реалізувати знання, отримані на уроках української мови, в активному мовленнєвому спілкуванні; популяризація українського слова; розширення творчих можливостей учнів та виявлення здібних та обдарованих дітей.

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також класні години тощо.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатного діяча нашого народу Т.Г. Шевченка.

Для учнів середніх класів були проведені літературні вікторини та літературно-музичні композиції, для старшіх класів проведені конкурси та літературні турніри,  які дали можливість перевірити знання, ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатись щось нове.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 240 | Додав: sh110 | Рейтинг: 5.0/2

«  Березень 2017  »