Субота, 05.12.2020, 12:14

Головна » 2020 » Листопад » 17 » МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 15  листопада по 15 грудня  2020 року у школі проводиться Місячник безпеки життєдіяльності.

Упродовж Місячника робляться викладки літератури у шкільній бібліотеці: «Шкідливі звички. До чого це веде?», «Знай правила дорожнього руху, як таблицю множення», «Вогонь ‒ друг чи ворог?».
Під час класних годин учні переглядають навчальні відеофільми, презентації з безпеки життєдіяльності. Виховні години проводяться за такими темами: "Безпека на дорозі", "Протипожежна безпека", "Перша медична допомога".
Під час уроків предмету «Основи здоров’я» проводять інформаційні хвилинки «Вивчення правил безпеки життєдіяльності», практикум «Перша медична допомога».
У класних кімнатах були оновлені інформаційно-довідкові куточки з надзвичайних ситуацій (цивільного захисту).
Соціальною службою було створено тематичну соціальну рекламу щодо профілактики питань безпеки життєдіяльності.
Учні можуть переглянути відеофільми з безпеки життєдіяльності (1-11 класів).
Школярі 1–6 класів братимуть участь у шкільному конкурсі малюнків на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя». Учні 7-8 класів  на уроці з Основ здоров'я проведуть інформаційні хвилинки «На вулицях і дорогах».
Класні керівники 1–11 класів проводять з учнями бесіди щодо запобігання загибелі та травмування дітей під час надзвичайних ситуацій із визначенням заходів, спрямованих на поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки.  Учні 7–11 класів братимуть участь у творчому конкурсі плакатів «Обери життя».
Заходи, які проводяться, дають змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Відео-уроки для перегляду:

Корисні підказки. Безпечний двір
Маша про правила безпеки життєдіяльності
Перша медична допомога. Як правильно зупинити кровотечу
Перша медична допомога. При втраті свідомості
Перша медична допомога. При переломах
Перша медична допомога. Як правильно робити штучне дихання

Категорія: ОП і БЖД | Переглядів: 40 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »