Середа, 27.05.2020, 15:46

батьківської громадськості
м. Запоріжжя
Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.
Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів. Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

директор ЗНВОК №110 Демченко А.Г.

Запорізький навчально-виховний оздоровчий комплекс № 110 оголошує набір дітей до 1-го класу з українською та російською мовою навчання.  В школі передбачені години адаптивно-оздоровчого блоку та інтелектуально-корекційні години. В основі подачі навчального матеріалу лежить класична педагогічна система:

• формувати у дітей стійкий інтерес до навчання;
  • досягати якісного та повноцінного засвоєння матеріалу.

На практиці  використовуються знання психології вікового розвитку дитини,створюєтья психологічний клімат класу. А також пріоритетною складовою навчально-педагогічного процесу є духовно-моральний компонент.  Це справжнє мистецтво навчання й виховання.

Набір учнів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Попередня онлайн-реєстрація учнів до 1-го класу

Заяву про зарахування дитини у 2020/2021 навчальному році до першого класу можна подати

після завершення карантину!

Заява про зарахування та необхідні документи подаються до закладу одним із батьків або інших законних представників дитини особисто.

Для бажаючих навчатись у ЗНВОК №110 з інших мікрорайонів заяви будуть прийматись з 01 липня по 15 липня 2020 року за наявності вільних місць.

Зверніть увагу!!!

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ учнів до державних та комунальних закладів освіти (Наказ МОН від 16.04.18 №367)

ЛИСТ-РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування учнів до державних та комунальних закладів освіти.

Звертаємо Вашу увагу на те, що дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.  Інформацію про закріплення за нашим загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону можна отримати на нашому сайті.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСОК МІКРОРАЙОНУ

За довідками можна звернутися до заступника директора

з навчально - виховної роботи початкової школи

Лозовицькій Марини Володимирівни

Детальніша інформація щодо прийому дітей до 1-их класів у розділі "Інформація для батьків".

Адміністрація закладу освіти

Категорія: Новини | Переглядів: 219 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0