П`ятниця, 14.12.2018, 00:07

Головна » 2017 » Травень » 26 » ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА У НАШІЙ ШКОЛІ

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння. Але для деяких учнів закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті з свого шкільного життя, до нашої школи завітали й народники Запоріжжя, депутат Запорізької міської ради, начальник юридиного відділу ПАТ "Запоріжсталь" Чумаченко Ігор Миколайович. У вітальному слові Ігор Миколайович  зауважив: „Випускники більше не стоятимуть біля дошки, не бігатимуть і не сперечатимуться на галасливих перервах. Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника”.

Дорогі наші випускники! У вас сьогодні урочиста подія. Саме сьогодні останній дзвінок сповістив вам, що ваше дитинство скінчилося і починається доросле життя. Нехай буде багато щастя, кохання, посмішок, радощів. І зовсім трішки сліз, розчарувань. Нехай кожен з вас знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє!

ТОЖ ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ І ЩАСТЯ ДОВОЛІ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!!!

Категорія: Свята | Переглядів: 295 | Додав: sh110 | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2017  »