Неділя, 15.07.2018, 22:26

Головна » 2018 » Травень » 25 » ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА У НАШІЙ ШКОЛІ

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння. Але для деяких учнів закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів. Випускники більше не стоятимуть біля дошки, не бігатимуть і не сперечатимуться на галасливих перервах. Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника.

Дорогі наші випускники! У вас сьогодні урочиста подія. Саме сьогодні останній дзвінок сповістив вам, що ваше дитинство скінчилося і починається доросле життя. Нехай буде багато щастя, кохання, посмішок, радощів. І зовсім трішки сліз, розчарувань. Нехай кожен з вас знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє!

ТОЖ ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ І ЩАСТЯ ДОВОЛІ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!!!

Категорія: Свята | Переглядів: 51 | Додав: irina | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2018  »