Четвер, 17.06.2021, 22:46
ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Головна » 2021 » Березень » 12 » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

Традиційно на початку  березня у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться Шевченківські дні до дня народження Т. Г. Шевченка. Впродовж тижня у школах з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника, а саме:
виховні години «Український поет, якого знає ввесь світ», «Земля Великого Тараса», «Тарасовими   шляхами», «До тебе я, Тарасе, йду», «Шевченківськими стежками», «Шануй Шевченка, Україно, як мати рідного сина», «Маленьким дітям про Великого Кобзаря», «Тарас Шевченко – український поет і художник»;
інформаційні хвилинки про українських поетів та історичних діячів;
мультимедійна презентація про життя і творчість Т.Г. Шевченка;
перегляд кінофільмів «Тарас Шевченко – Великий українець», «Мій Шевченко»;
нестандартні уроки  рідної мови для учнів  5-11 класів :  «Іду душею до Тараса» (для  учнів 5-11 класів); «Мова, Україна, я» (для  учнів 9-10 класів); Подорож  до країни «Морфології» (для учнів  5-6 класів); Турнір юних філологів (для  учнів 7-8 класів);
літературні вікторини «Чи знаєш ти Шевченка»;
уроки позакласного читання «Симфонія жіночої долі у творах Т.Г.Шевченка», «Шевченко в серці моєму», «Біль, краса і велич України Тарасовим оспівані пером»;
конкурс на краще читання віршів Великого Кобзаря «Іду душею до Тараса»;
тематичні виставки художньої літератури «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», «Пам'яті Великого Кобзаря»;
тематичні уроки  під загальною назвою  «Тарасу  Шевченку присвячується…».

Учні школи прийняли активну участь у тижні,  присвяченому 207 річниці з Дня народження Т.Шевченка.

Учні 3-Б класу, класний керівник Сапельнікова О.М., на уроках літературного читання виразно читали вірші видатного поета про природу України, на уроках музичного мистецтва слухали  і співали пісні на  слова Великого Кобзаря (" Реве та стогне Дніпр широкий..", "Світає , край неба палає" , а на уроках образотворчого мистецтва малювали малюнки до цих творів. Діти із задоволенням і зацікавленістю приймали участь у заходах.

Учні 2-А класу, класний керівник Романцова О.В., на уроках літературного читання виразно читали вірші Т.Шевченка про природу України.

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарпас