Четвер, 03.12.2020, 19:18

Головна » 2020 » Жовтень » 15 » STREAM-освіта у нашому місті
STREAM-освіта у нашому місті

Корисні STREAM-канікулиКорисні STREAM-канікули

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у співпраці з Національним університетом «Запорізька політехніка» та Позашкільним навчальним закладом «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області продовжує втілювати в життя постійно діючий проєкт «Корисні STREAM-канікули».

Проєкт направлений на підвищення відповідності професійного вибору молоді потребам ринку праці м. Запоріжжя, розвитку STREAM-освіти у нашому місті, обізнаності молоді, ознайомлення учнів із сучасною інженерією з метою вибору ними напрямів науково-технічної творчості та майбутньої спеціальності.

В цьому навчальному році з 15 жовтня по 05 листопада 2020 року проходять осінні «Корисні STREAM-канікули. Інженерна сесія» у форматі онлайн майстер-класів від Дитячого юнацького наукового університету «Запорізька політехніка». Протягом двох тижнів діти ознайомляться з інженерними технологіями від науковців провідних кафедр, які увійшли до складу ДЮНУ «Запорізька політехніка».

Майстер-класи ДЮНУ «Запорізька політехніка» допоможуть вчителям змінити ставлення дітей до природничо-математичної освіти, доторкнутись до новітніх технологій у дослідницьких лабораторіях, щоб занурити учнів у світ науки, технологій та інженерії, показати якими захоплюючими вони є та дати можливість відчути сьогодення сучасної інженерії.

Учні, які бажають прийняти участь у цьому проекті можуть зареєструватися за посиланням:

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 37 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2020  »