П`ятниця, 22.06.2018, 00:52

Головна » 2015 » Грудень » 5 » ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ У СТАРШІЙ ТА СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ
ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ У СТАРШІЙ ТА СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ

У період з 30 листопада по 04 грудень в нашій школі проходив методичний тиждень географії. Діти всіх класів середньої та старшої школи взяли в ній активну участь. Розпочався тиждень географії з виставки стінгазет. Кожен клас заздалегідь отримав тему для оформлення стінгазети:

5 клас - «Земля - планета, де я живу. Бережіть її! »
6 класи - «Географія - цікава наука!»
7 класи - «По материкам Землі»
8 класи - «Сім чудес України»
9 класи - «Україна - моя Батьківщина!»
10 класи - «По країнах світу»

Газети були барвистими, цікавими, повчальними. Зі змістом стінгазет знайомилися протягом усього тижня не тільки учні школи та вчителі, а й батьки школярів, так як всі газети були розміщені у фойє школи і доступні були всім.

У вівторок учні школи за класами вирішували кросворди (у кожного класу була своя тема). Діти дізналися багато нового і цікавого. Якщо хлопці сумнівалися у своїх відповідях, вони зверталися в бібліотеку школи і там проводили пошукову роботу за допомогою різних джерел інформації (навчальної літератури, художньої літератури, атласу, карти, інтернету). Першими, хто вирішив кросворд, були 5-А та 5-Б, 6-А і 6-Б та 7-А класи.

У середу серед учнів 5-7 класів був проведений конкурс «Географія у віршах і піснях». Завдяки цим віршам і пісням учні дізналися більше про природні процеси та явища на Землі.

У цей же день була проведена пізнавальна зустріч з мандрівниками і вченими Землі. Учні заздалегідь підібрали собі образ мандрівника і перевтілилися в нього. У костюмах хлопці пройшли по класах, де знайомили всіх з досягненнями мандрівників, загадували загадки.

Детальніше можна прочитати у шкільній газеті за грудень 2015 року.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 765 | Додав: Irian | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »