***Вітаємо на сайті ЗАПОРІЗЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ №110***
ГОЛОВНА СТОРІНКА
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
ПОДАТИ НОВИНУ
МИ У fACEBOOK
Онлайн реєстрація до 1 класу 2022-2023 н.р.

Конкурси-змагання [11]

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Головна » 2022 » March » 3 » Урок з програмування «Проста гра на Scratch» для 5-7 класів
Урок з програмування «Проста гра на Scratch» для 5-7 класів

Початок 03.03.2022 о 17.00

На жаль в умовах війни, ми не в змозі працювати у звичному режимі. Проте «На Урок» прагне залишатися корисним для вас і у цей непростий час. Зараз як ніколи важливо підтримувати один одного та спільно робити все задля нашого спільного майбутнього. Ми анонсуємо «Уроки підтримки» для усіх, хто має змогу продовжити навчання. Адже наші українські школярі — це і є наше майбутнє. Підпишіться на цей канал, слідкуйте за анонсами, діліться посиланнями на уроки з друзями та усіма, для кого вони можуть бути корисними. Ми залишаємося з вами! Віримо в Україну та нашу перемогу!

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 89 | Додав: reznichenco412 | Рейтинг: 0.0/0