П`ятниця, 13.12.2019, 14:22

Головна » 2019 » Листопад » 8 » Всеукраїнський диктант
Всеукраїнський диктант

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ

Сьогодні, 8 листопада, о 10:50 розпочався ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності, який організовує Національна суспільна телерадіокомпанія України.

До написання радіодиктанту приєднуються люди зі всієї України, у тому числі з окупованих територій та з різних країн світу.

На телебаченні диктант транслюється:

Інтернет:

• Сайт«Українського радіо»
  • Сайтителеканалів «UA: Перший», «UA: Крим», «UA: Культура» та регіональнихканалів. На жаль, сайти недоступні для перегляду закордоном.
  • Мобільні додатки, які можна закачати на смартфон, suspilne.radioтаsuspilne.tv. Вони доступні для перегляду і прослуховування закордоном.
  • УFacebookна сторінках UA: Суспільне мовлення,UA: Українське радіо,UA: Перший.

На всіх платформах Суспільного о 10:50 розпочалося включення з Національної бібліотеки імені Володимира Вернадського, де працюватиме виїзна студія з ведучим Романом Колядою. У бібліотеці зберуться усі бажаючі написати радіодиктант в одній залі.

Радіодиктант розпочнеться о 11:20.Йогозачитав педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса ГрінченкаОлександр Авраменко.

Текст радіодиктанту можна буде надіслати лише протягом15 хвилин із моменту закінчення акції і лише на електронну пошту на адресу rd@nrcu.gov.ua.

О12:00текст радіодиктанту оприлюднять на сайтах Суспільного мовника: «Українське радіо»та«UA: Cуспільне мовлення». Тому перевірити себе можна буде одразу після написання диктанту.

Окрім того, додатково відбудеться конкурс на найкращий твір. Тему твору оголосять на початку ефіру, об11:00. Його, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслатидо 10 листопадана адресу:Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіоабо на електронну пошту rd@nrcu.gov.ua з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами.

Радіодиктант у 2019 році складений за новими правилами, тобто в текст внесенокілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

У 2018 році до акції долучилося майже 33 000 учасників було 311 переможців радіодиктанту національної єдності. Лише однієї помилки припустилися 1004 людини. Це була найбільша кількість переможців за час існування акції. В попередні роки лише одиниці писали диктант без жодної помилки.

Як завжди, до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності долучились і наші учні та працівники школи.

Категорія: Позакласна робота | Переглядів: 38 | Додав: sh110 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2019  »