Понеділок, 20.09.2021, 20:35

Головна » Тести

Освіта [1]Інформаційно-компьютерні технології [1]
Від смішного до сумного [1]

Еще один хороший повод для улыбки ... и даже если вы исколесили просторы Интернета вдоль и поперек - обязательно тестируйтесь, этот тест тем более для вас!

Тест на визначення компетентності керівників та педагогів навчальних закладів з інформаційно-комунікаційних технологій.Для початку тестування перейдіть за посиланням (назва тесту).

Тест на визначення готовності Вашої дитини до школи. Результати можуть Вас розчарувати. Але пам’ятайте, що всі ми – учні у школі життя. Дитина не народжується першокласником, готовність до школи – це комплекс здібностей, що піддаються корекції. Вправи, завдання, ігри, обрані Вами для розвитку дитини, легко і весело можна виконувати з мамою, татом, бабусею, старшим братом – з усіма, хто має вільний час і бажання навчатися разом з дитиною. Добираючи завдання, зверніть увагу на слабкі місця розвитку дитини. Для початку тестування перейдіть за посиланням (назва тесту).